ICE SPICE SJELL REMIX E PRINCESS DIANA ME NICKI MINAJ

Nga Bronx në Queens

by Kuratori
0 comment

Ice Spice, e njohur për këngët e saj “Munch (Feelin U)”, “Bikini Bottom” dhe “In Ha Mood”, publikoi EP-në e saj debutuese “Like..?” në fillim të vitit 2023. Tani, ajo merr një viralitet më të lartë të profilit të saj.

Nicki Minaj i bashkohet rapper-es të lindur në Bronx në remiksin e saj të këngës “Princess Diana”, që është single-i pjesë e EP-së së saj. Videoja me shumë ngjyrë dhe produkte rozë  mund të shihet më poshtë.

You may also like

Leave a Comment