OFFSET I BEN TRIBUT TAKEOFF ME TATUAZH NE SHPINË

by Kuratori
0 comment

Në nder të kushëririt të tij, Offset ka bërë një tatuazh të madh të reperit të ndjerë Takeoff, i cili ka zënë vend në shpinën e tij.

Takeoff tregoi tatuazhin nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram me një titull të shkurtër që lexonte, “Të dua përjetësisht & përtej.” Ai mbylli postimin me emoji rakete, zemrë dhe zogj.

Bashkë me Quavo-n, të tre ishin njohur si treshja e njohur e reperëve nga Atlanta, Migos. Lajmi u shpërnda më 1 nëntor 2022 se Takeoff ishte vrarë në një sallon bowlingu në Houston. Në atë kohë, grupi ishte ndarë.

Në ndërkohë, në natët e ndarjes së çmimeve të Grammy Awards më 2023, Quavo udhëhoqi performanën në nderim ndaj Takeoff-it, duke bërë dhe një fjalim të ndjeshëm dhe emocional. Gjatë performancës, Quavo mbajti varësen e Takeoff-it ndërsa audienca brohoriste,

Takeoff ndërroi jetë në moshën 28 vjeçare.

https://www.instagram.com/p/CrELTHTJ2Sf/

You may also like

Leave a Comment