JOEY BADA$$ PUBLIKON SINGLE ME TITULL “FALLIN”

by Kuratori
0 comment

Joey Bada$$ vazhdon të zgjerojë horizontet e tij.

Pas kalimit të disa viteve në fushën e aktrimit – duke luajtur në projekte si “Power Book III: Raising Kanan” dhe filmin me metrazh të shkurtër me fitues i çmimit OSCAR “Two Distant Strangers” – Joey Bada$$ u kthye në botën e muzikës në një mënyrë të madhe me lëshimin e albumit të tij të tretë në radhë i titulluar “2000”.

Tani, duke kërkuar të tregojë një anë tjetër të artit të tij, Badmon shfaq potencialin e zërit të tij me melodi të në prapavijë, duke ofruar një pamje të mendjes së tij teksa ballafaqohet me ndjenjat e shënjestërimit të dashurisë.

Kënga është shoqëruar me një video të përshtatshme ndaj tematikës, dhe mund të dëgjohet më poshtë.

You may also like

Leave a Comment